[ Video Sharing CMS v4 ] Block div

Started by mihai,

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mihaiTopic starter

Hi!I want to have this on my homepage:

But how?
  •  

Marius P.

home.php in tpl/{your-theme}


foreach ($boxes as $box) {
/* Block started */


This line is where the block ends

$i++;
}
Happy with my help? Buy me a coffee.
Please, always use the search before opening a new topic! We're all here on our (limited) free time! Make sure you help yourself too!
  •  

mihaiTopic starter

Nu am reusit sa adaug respectivul div.Deci vreau asa:

si intre ultimele 2 categorii sa fie un continut am inteles ca trebuie adaugat in home.php dar cand am adaugat in home php unde mi-ai aratat nu se mai incarca pagina, as vrea sa stiu unde si ce trebuie sa adaug.Multumesc:)
  •  

mihaiTopic starter

Si as mai vrea sa adaug niste divuri care sa contina adduri in urmatoarele locuri:
1---Cand caut ceva si respectivul contunut nu exista,dupa mesajul "sorry but there are no results" sa fie un div care sa contina reclame
2---Pe pagini(www.numesite.ro/pagina2)mai exact cele care se adauga din numesite.ro/moderator
3---Sa fie in locul in care se afla si videoclipurile cand te uiti la un videoclip,lista de videoclipuri de langa player,dar doar in canalele selectate de mine(sa nu fie in canalul jocuri ci sa fie in canalul imagini)
  •  

mihaiTopic starter

Nu cred ca pentru adaugarea addurilor in lista cu videoclipuri de langa player trebuie sa adaug un div ci doar sa adaug addurile dar vreau sa stiu unde in exactitate sa le adaug:)
  •  

Similar topics (7)