[ Video Sharing CMS v4 ] Ads

Started by flliper,

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

flliperTopic starter

Buna ! Am si eu o problema cu afisarea reclamelor ! Cand plasez codul pentru afisarea reclamei in player , aproape ca se suprapune peste reclama care se afla sub player ! In schimb cand afisez doar o singura reclama din aceste 2 functioneaza perfect ! Cred ca problema este la Overlay ads !
  •  

flliperTopic starter

  •  

Marius P.

Salut! Nu pot sa-ti dau un raspuns concret doar de pe poza aia, depinde ce afecteaza pozitionarea acolo.
Happy with my help? Buy me a coffee.
Please, always use the search before opening a new topic! We're all here on our (limited) free time! Make sure you help yourself too!
  •  

flliperTopic starter

Salut. Nici eu nu stiu care este problema , cand am doar anuntul in player fara cel care se afla sub video , functioneaza bine ! La fel de bine functioneaza si anuntul aflat sub videoclip cand nu se afla cel in player !Cand sunt impreuna cel din player se suprapune un pic peste cel de sub video! La prima vedere as zice ca anuntul de sub video ridica un pic playerul si de aceia se suprapun. Nu stiu ce sa zic , ce detalii as mai putea sa ofer ?
  •  

Marius P.

Click dreapta, inspect element :)
Happy with my help? Buy me a coffee.
Please, always use the search before opening a new topic! We're all here on our (limited) free time! Make sure you help yourself too!
  •  

Similar topics (7)